Deze winter overdekt zwemmen in buitenbad Puyenbroeck
Om deze winter te kunnen blijven zwemmen laat de Provincie Oost-Vlaanderen het buitenbad in Puyenbroeck vanaf eind september 2018 tot eind april 2019 overkappen. Daarna wordt de overkapping opnieuw verwijderd.
Van maandag 17 september t.e.m. woensdag 26 september is het zwembad gesloten. Net geen 10 dagen zijn er nodig om het volledige 50m-bad met de kade en de weg naar de kleedkamers te overkappen. Het overdekte gedeelte wordt volledig verwarmd om het gevoel te creëren van een binnenbad. Zo kunnen scholen, clubs en individuele zwemmers ook in de koude wintermaanden blijven zwemmen in Puyenbroeck.
"Tijdens de sluitingsperiode gebeurt ook een technisch onderhoud van de installaties. Die draaiden deze zomer op volle toeren. Het zwembad kreeg een record aantal bezoekers over de vloer door de extreme hitte.", aldus gedeputeerde Hilde Bruggeman.
Het einde van de werken aan het binnenbad is voorzien in oktober 2019.