Genomineerden Oost-Vlaamse SportRingen zijn gekend!

Vrijdag 17 februari 2017 — De Provincie Oost-Vlaanderen reikt jaarlijks de Oost-Vlaamse SportRingen uit.

"Met niet minder dan 59 kandidaten voor de vijf verschillende categorieën is deze editie alweer een succes. De Olympische en Paralympische Zomerspelen van 2016 waren succesvol voor de Oost-Vlaamse deelnemers wat natuurlijk een mooie lijst aan kandidaten leverde voor onze SportRingen", zegt gedeputeerde Hilde Bruggeman, bevoegd voor Sport. "We zijn dan ook zeer fier op de genomineerde sporters en teams. Allen hebben in 2016 uitzonderlijk goede prestaties geleverd op internationaal vlak.
Ook een welgemeende proficiat aan alle andere waardige kandidaten die werden ingediend."

 

Overzicht genomineerden in alfabetische volgorde:

Genomineerden categorie Oost-Vlaamse SportRing

Jolien D’Hoore (Merelbeke) - wielrennen
Greg Van Avermaet (Dendermonde) –wielrennen
Thomas  Van der Plaetsen (Deinze) – atletiek, tienkamp


Genomineerden categorie beloften

Axelle Klinckaert (Dendermonde) – artistieke gymnastiek
Nina Sterckx (Laarne) - gewichtheffen
Jorg Vanlierde (Deinze- - atletiek, tienkamp


Genomineerden categorie sportteams

Ben Cloostermans en Bjarne Lardon (Beveren) – ju jitsu
Moreno De Pauw (Sint-Gillis-Waas) en Kenny De Ketele (Oudenaarde) – baanwielrennen
Noémie Lammertyn (Destelbergen en Lore Vanden Berghe (Deurle) – acrobatische gymnastiek


Genomineerden categorie G-sporters

Griet Hoet (Destelbergen) – wielrennen/tandem
Jonas Van de Steene (Lochristi) – wielrennen/handbike
Ciska Vermeulen (Lokeren) - paardensport para-equestrian


Genomineerde categorie Sportverdienste

Ilse Heylen (Geraardsbergen) - judo
Gaelle Mys ( Drongen) - gymnastiek
Tom Goegebuer (Heusden) - gewichtheffen


Bekendmaking en uitreiking van de Oost-Vlaamse sportRingen

De bekendmaking van de laureaten vindt plaats op vrijdag 24 maart om 20 uur in het ICC Gent (auditorium). Enkel toegankelijk voor genodigden. De pers is eveneens welkom.

 

Contacteer ons